درباره ما

با رشدشتابان توربین های گازی و ضرورت تامین قطعات گران قیمت (قطعات داغ) این نوع توربین ها چه به صورت جایگزین،چه بصورت بازسازی شده ،صاحبان این صنایع را برآن داشت تا اقتصادی ترین روش جایگزینی (که همان بازسازی قطعات است) را انتخاب کنند،در این راستا شرکت پرتو توربین پارس بعنوان یکی از پیمانکاران وارد ساخت و تعمیر اساسی قطعات داغ توربین های گازی شد تا در این حوزه در حال گسترش, فعالیت خود را آغاز و گامی موثر در این زمینه بردارد.

این شرکت با توجه به دراختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و با تجربه و امکانات مناسب توان اجرای پروژه های متعددی را دارا می باشد.

اهداف و ماموریت شرکت

مدیریت شرکت برآن است با تکیه بر دست آوردهای درخشان گذشته و موفقیت های بدست آمده کنونی و با دراختیار داشتن نیروهای متخصص و تحصیل کرده ،بکوشد گامی بلند در جلب رضایت مشتریان و ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی محصولات با بهره برداری از فناوری روز دنیا در حوزه ساخت وتعمیر توربین های گازی بردارد. بي شک حفظ دستاورد های گذشته و رسيدن به اهداف پيش روي شركت و همسو شدن با چالشهاي موجود نيازمند دیدگاه جامع به تمامي عوامل جلو  برنده از جمله ارتقاء مستمر سطح کيفي و کمي محصولات، دسترسي به اطلاعات روز در این عرصه و  بهره گيري از فناوري هاي جديد مي باشد .

ماموریت شرکت تعهد به انجام  کلیه ی پروژه های جاری مشتریان و پاسخگویی به موقع به انتظارات فعلی و آتی آنها،ارائه خدمات و محصولات با کیفیت می باشد.

برخی از مشتریان ما

عملیات انتقال گاز منطقه 9
عملیات انتقال گاز منطقه 8
نیروگاه سیکل ترکیبی قم
نیروگاه زرگان
شرکت ایران اویل فیلد سوپلای کیش
شرکت توربین های صنعتی غدیر

تاریخچه

مروری بر تاریخچه شرکت پرتو توربین پارس

مدیریت شرکت پرتو توربین پارس فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۸ و تحت برندهای شناخته شده آغاز نمود ودر سالهای نخست فعالیت ضمن اجرای بسیاری از پروژه های جاری در صنعت نفت و گاز کشور ،توانست بعنوان یکی از مدیران موثر در پروژه بومی سازی توربین گازی (SGT600)(IGT25) نقش موثری را ایفا کند.

بدلیل فضای رقابتی گسترده در حوزه بازسازی انواع توربین های گازی پرکاربرد در صنعت برق (وزارت نیرو) بر آن شد تا با ورود به این عرصه گامی موثر هرچند کوچک را برای مرتفع کردن نیاز این صنعت در کشور بردارد.